O firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku, naszymi wyrobami jest papier pakowy, tektura meblowa, ale głównym produktem jest tektura lita. Producent powinien dawać klientowi towar najwyższej jakości, spełniający normy europejskie i światowe. I taka jest właśnie nasza tektura lita. Wytwarzana jest z najlepszej jakości masy papierniczej uzyskiwanej głównie z makulatury.

Gładkość i trwałość zapewnia odpowiednią ilość sklejonych ze sobą warstw masy papierniczej. Różnorodność gramatury (od 300 do 900g/m2) i możliwość przycięcia na dowolny format (max.1100×2400 mm) sprawia, że tektura lita doskonale sprawdzi się jako opakowanie, okładka do książki lub inne praktyczne zastosowanie. Oferowana tektura lita ma matową powierzchnię i jest w kolorze popielatym.

Istnieje możliwość dodania do masy papierniczej dodatków chemicznych zwiększających odporność na obciążenie i jeszcze większe możliwości zastosowania. Najwyższą jakość Twoich wyrobów zapewni Ci właściwa tektura lita. Poszukując tektury litej wybierz tekturę litą z PAPIERTECH.

Jako producent wyrobów papierniczych już od 2001 roku wyróżniamy się na rynku tektur litych, a także falistych i meblowych, jak również papierów i artykułów pochodnych. Odnosimy liczne sukcesy, które są wyrazem uznania, a także motorem do dalszego rozwoju naszej firmy.

Nieustannie powiększamy asortyment i poszukujemy jak najlepszych rozwiązań, aby wszyscy klienci mogli otrzymać wyroby, które w stu procentach odpowiadają na ich potrzeby. Wspieramy przemysł meblarski, budowlany, maszynowy, spożywczy, chemiczny, a także wiele innych.

Oprócz różnego rodzaju tektur oferujemy naszym klientom również papier pakowy szary najwyższej jakości. Istotny jest dla nas profesjonalizm, najwyższa jakość produktów, atrakcyjne warunki handlowe, a także terminowość wszystkich dostaw.

Wieloletnie doświadczenie, a także znajomość potrzeb naszych klientów sprawiają, że produkowane przez nas wyroby są przez Państwa chętnie wybierane. Jesteśmy firmą bardzo wszechstronną i elastyczną, dlatego nie boimy się podejmowania trudnych wyzwań.

Wyroby z naszej oferty spełniają wymagania certyfikatu FSC dotyczącego odpowiedzialnej gospodarki leśnej.